AKADEMİ

E-Ticaret Akademi

Projesoft® E-Ticaret Akademi, e-ticaret ile ilgili bilgi birikimini artırmak ve e-ticaret girişiminizin daha da başarılı olması amacıyla oluşturulmuş bir eğitim birimidir. Eğitimlerimiz E-ticaret Seminerleri, Meetup'lar, Online Eğitimler, Eğitim Videoları, Mentörlük ve E-ticaret Uzmanlığı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Siz de Projesoft ile ücretsiz eğitimlerimize katılabilir, hem e-ticaret konusunda yeni şeyler öğrenmek hem de yeni kişilerle tanışarak ağınızı geliştirebilirsiniz.

E-TİCARET SEMİNERLERİ

Düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğumuz e-ticaret seminerleri sektördeki güncel konular konusunda uzman kişiler ile e-ticaret konusunda sizlere faydalı bilgiler ve farklı deneyimleri aktarmayı hedeflemektedir.

nt.

SERTİFİKALI E-TİCARET EĞİTİMLERİ

Ücretli ve ücretsiz sertifikalı e-ticaret eğitimlerimizle kendinizi veya ekibinizi daha da güçlendirin. İleri düzey ve sınırlı sayıdaki katılımcı ile çeşitli konulardaki eğitimlerimizden haberdar olmak için web sitemizi takip edin veya e-bültenimize kayıt olun.

ON-LINE EĞİTİMLER

Çağımızın temel sorunlarından biriside zaman. Eğer etkinliklerimize gelme şansınız yoksa üzülmeyin. Yapmış olduğumuz etkinlikleri canlı veya video olarak izleyebilirsiniz.

BLOG

E-ticaret Blog’umuzu takip ederek e-ticaret sektörüyle ilgili en güncel haberler ve bilgilere ücretsiz ulaşacaksınız.

MEETUP’LAR

Kahve ve kurabiye eşliğinde özgürce e-ticaret konuşmaya ne dersiniz? Evet diyorsanız e-ticaret Meetup’larımız tam size göre. Sıcak ve samimi bir ortamda e-ticaret ile ilgili her şeyi konuşuyoruz.

MENTÖRLÜK

İşinizle ilgili size yol gösteren, daha önceki tecrübelerini size aktararak sizin hata yapmanızın önüne geçen birilerinin olması kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaz mı? Projesoft® mentör desteğimizle yanınızdayız.

E-TİCARET UZMANLIĞI

İşinizle ilgili size yol gösteren, daha önceki tecrübelerini size aktararak sizin hata yapmanızın önüne geçen birilerinin olması kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamaz mı? Projesoft® mentör desteğimizle yanınızdayız.

COFFEE TALK'S

Sadece kahvenizi alın ve gelin, e-ticaret konuşacağız. Eğer "-ben de e-ticaretle ilgiliyim ve e-ticaret sohbetleri çok hoşuma gider" diyorsan, seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Hem yeni bir şeyler öğrenmek, hem de bildiklerini paylaşman için Coffee Talk's sohbetleri tam sana göre.

E-TİCARET KONUŞUYORUZ

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla video röportajlarımız sana yol gösterecek. Yeni deneyimler edinmek istersen e-ticaret sohbetleri videolarımıza mutlaka göz at.

BİZE KATILIN

Projesoft E-Ticaret Akademi haber bültenine kaydolun ve etkinliklerimize katılın.

E-TİCARET AKADEMİDEN GÖRÜNTÜLER

Projesoft E-Ticaret Akademi olarak düzenlemiş olduğumuz E-Ticaret seminerleri ,eğitimler, mettup'lar ve coffee talk's etkinliklerinden bazı kareler.

SETROW / TURGUT TANELİ

setrow.com  Genel Müdürü Turgut Taneli ile  e-posta pazarlama hakkında konuştuk.

iPARA / UFUK YÜKSEL

ipara.com Operasyon / Satış ve Müşteri İlişkileri Müdür Yardımcısı Ufuk Yüksel'le ipara hakkında konuştuk.

GİTAR TEKNİKLERİ / EMRAH ALMIŞ

Gitarteknikleri.com kurucusu Emrah ALMIŞ'la e-ticaret konuştuk.Online olarak müzik ürünleri satmanın zorlukları, hedefler ve daha bir çok konuyu masaya yatırdık.

THE COMPANY / UFUK OVACIK

Hediyelik eşya ve züccaciye sektörünün önde gelen markalarından olan The Company e-ticaret direktörü Ufuk OVACIK'la e-ticaret konuştuk. The Company dijital hedef ve stratejileri, e-ticaret operasyon süreçleri gibi bir çok konuya değindik...

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×