Çözüm Ortaklarımız

İletişim

  Hosting / Barındırma Çözüm Ortaklarımız

  Hosting konusunda tamamen kendi sunucularımızı barındırmaktayız. Bu sunucular anlaşmalı olduğumuz barındırma firmalarında durmaktadır. Kriweb Hosting ve Koçnet firmaları bunlardan ikisidir. Sunucularımız ve donanımımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz. Uzman paket ve özel paket çözümlerimiz için değişik hosting çözümleri düşünülebilir.

  Muhasebe Programları Çözüm Ortaklarımız

  Yapılan paket veya özel projelerin bir çoğunda kullanılan muhasebe programına göre, Projesoft yazılımı bağlantısı yapılmakta ve bu sayede çift yönlü entegrasyon sağlanmaktadır. Şimdiye kadar sayısız entegrasyon yapılmış olup bir çok firmayla ve yazılımcıyla çalışılmıştır. Muhasebe entegrasyonu sistemimiz açık bir sistem olduğu için bu tarz entegrasyonların Projesoft tarafından belirlenen bir firma tarafından yapılması zorunlu değildir. Başka bir firma eğer entegrasyon yapmak isterse Projesoft tarafından ücretsiz teknik dökümantasyon ve yardım sağlanacaktır. Çözüm ortaklarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Ödeme Sistemleri Çözüm Ortakları

  Bankalar, ödeme tipleri, ürün yayınlama siteleri, fiyat karşılaştırma siteleri ve diğer firmaların isimlerini entegrasyonlarımızla alakalı sayfada bulabilirsiniz

  Entegrasyon yapılan sistemler ve firmaları görmek için tıklayınız.

İpara

Ödeme Çözümleri

Projesoft müşterilerine özel komisyon oranları…

Kriweb

Hosting

Kriweb özel sunucu hizmetlerinde Projesoft’a özel indirimler…

Setrow

E-posta Pazarlama

CRM tabanlı e-posta pazarlama hizmetlerinde özel indirimler…

Segmentify

Segmentasyon

Sitenizi segmente ederek satışlarınızı arttırın…

Dorabase

Hosting Çözümleri

CDN çözümlerinde avantajlı fiyatlar ve özel indirimler…