E-Ticaret Blog Yayında !

Contact Us

E-Ticaret Blog Yayında !

Projesoft’tan e-ticaret tutkunlarına merhaba. Bildiğiniz gibi Projesoft, e-ticaret altyapı sağlayıcılar arasında en köklü firmaları arasında. 2001 yılından bu yana yılların vermiş olduğu bilgi birikimimiz ile e-ticaret bilgi içerikleri üretmek, ve bu içerikleri size sunarak işinizi daha da büyütmeniz bize bir Blog oluşturma fikri verdi.

Biliyoruz ki doğru ve iyi yönetilen e-ticaret siteleri hem karlılık, hem dijital markalaşma ve e-ticaret operasyonlarının sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için çok önemli. e-işinizi büyütmen için sana çeşitli içerikler paylaşarak e-ticaret ekosisteminde işini ve dolayısıyla işimizi birlikte büyütmek için içerikler üretiyoruz. Eğer hazırsan başlayalım.

E-Ticaret BLOG’ta Neler olacak ?

Öncelikle samimi bir dille yazılmış çok karmaşık olmayan ve okuyan herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir dil kullanmaya çalışacağız. Kolayca ilgilendiğin konulara erişebilmen için içerikleri bazı ana başlıklar altında toparladık.

Dijital Pazarlama , Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), İçerik Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, E-Ticaret Rehberi ve Duyurular gibi bazı kategoriler oluşturduk.

Düzenli olarak içerikler üretmeye ve paylaşmaya gayret edeceğiz, eğer sen de e-ticaret ile ilgili bizim yaptıklarımızdan haberdar olmak istersen bir kaç dakikanı ayırarak haber bültenimize abone olman yeterli.

Aynı zamanda bir topluluk oluşturarak çeşitli ücretsiz eğitim, seminer, meetup ve kafe sohbetleri de düzenliyoruz,  eğer buraya tıklarsan çok daha geniş bilgiye ulaşabilirsin.

Seni aramızda görmek güzel olacak, Şimdiden Projesoft E-Ticaret Akademi ailesine hoşgeldin.

E-Ticaret hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bu linke tıklayarak başlayın

Bizimle irtibata geçmek için tıklayınız.

Share this post?

admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir