Entegrasyonlarımız

İletişim
banka-06-e1492693828734

BANKA ve ÖZEL SİSTEM ENTEGRASYONLARI

Tüm bankalarla standart ve 3d secure özelliği olan sanal pos entegrasyonlarımız mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için bizimle temasa geçip demo talebinde bulununuz.

BANKA ENTEGRASYONLARI OLARAK
Akbank, Anadolubank, Bankasya, Citibank, Denizbank, Finansbank, Fortis, Garanti, Halkbank, HSBC, ING, İş Bankası, KuveytTürk, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve Türkiye’de gelecekte açılabilecek olan yeni bankalara entegrasyonları ücretsiz olarak yapıyoruz. (Bu bankalarla olan anlaşmanız sizin firmanız tarafından yapılmaktadır. Projesoft tarafından sadece yazılım ve teknik destek verilmektedir.)

ÖZEL ÖDEME SİSTEMLERİ OLARAK
İyzico, Ipara, PayU, BKM Express,PayU Tek Tıkla Ödeme, GarantiPay – Bonus Flaş, PayPos, KVK, Başarı, MobilExpress, Genpa, Arena(Paynet), Papara, Papara QR kod, Param Kart ve yeni çıkacak olan ödeme sistemlerini istek doğrultusunda projelendirip yazılıma ekliyoruz. (Bu ödeme servisleriyle olan anlaşmanız sizin firmanız tarafından yapılmaktadır. Projesoft tarafından sadece yazılım ve teknik destek verilmektedir.)

muhasebe-programları-05-051-e1492693893361

MUHASEBE PROGRAMLARI ENTEGRASYONLARI

Netsis, LOGO, Mikro, Nebim, ETA, Link, SAP entegrasyonlarımız vardır. Websitesi ve muhasebe programıyla ilgili entegrasyon anlık olarak (realtime) yapılır. Alacağınız paket ve bizimle yapacağınız anlaşmaya göre bunlar aktive edilebilir. Bununla alakalı bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz. (İletişim formu için tıklayınız)

e-ticaret_karsilastirma-e1492693954524

E-TİCARET KARŞILAŞTIRMA ENTEGRASYONLARI

Cimri.com, Akakce.com, Akillifiyat.com, Ucuzu.com entegrasyonlarımız bulunmaktadır. Bu sitelere data yollamak otomatik olarak yapılmakta ve Projesoft e-ticaret paketi sahibi yorulmadan bu entegrasyonlara ücretsiz olarak sahiptir. Bu sitelere olan üyeliğiniz, anlaşmalarınız sizin tarafınızdan yapılmaktadır.

gittigidiyorlogo-041-e1492700056481

GİTTİ GİDİYOR ENTEGRASYONU

Projeshop yazılımımızda Gittigidiyor.com entegrasyonu bulunmaktadır. Ürünlerinizi birkaç tıklama ile Gittigidiyor.com sitesinde görmek istiyorsanız, gittigidiyor.com sitesinde bir “dükkan üyeliği” açmalısınız ve bizdeki bu entegrasyonu aktif ettirmelisiniz. (Gittigidiyor.com’a ödenecek meblağlar ve oraya olan üyeliğinizin Projesoft ile bir ilgisi yoktur. Bu entegrasyon için Projesoft sizden bir kereye mahsus ücret talep edebilir.)

n11-logo-03-03-e1492700096150

N11.com ENTEGRASYONU

N11 entegrasyonumuz tamamlandı. E-Ticaret alt yapınızı oluşturup, sanal mağazanızı açtığımız anda, N11 entegrasyonunuzu sağlayarak halihazırdaki tüm ürünlerinizi Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden olan N11’de satışa sunma imkanı sunuyoruz. Bu entegrasyon sayesinde sizi ve sitenizi bilmeyen kullanıcılar, ürünlerinize kolayca ulaşıp alışveriş yapabilecek. 3.7 milyon kayıtlı üyesi, 346 binden fazla günlük ziyaretçisiyle sektöründe liderlerinden olan N11.com ile müşterimize sunduğumuz bu entegrasyon sonucunda, daha geniş kitlelere ulaşacak ve satışlarınızı artıracaksınız.

xml-02-e1492693994514

XML VERİ ENTEGRASYONLARI

100’den fazla tedarikçi ve xml veren firma ile entegrasyon mevcuttur. Web sitelerinin içini ürün doldurmak için bu tarz entegrasyonları opsiyoneldir ve isteğe bağlı olarak programlamasını yapıyoruz. Size sadece konfigüre etmek ve kontrol etmek düşüyor. Teknik bilgi veya fiyat almak için bizimle temasa geçebilirsiniz. (İletişim formu için tıklayınız)

kargo-07-e1492694043846

KARGO FİRMASI ENTEGRASYONLARI

Aras kargo ve Yurtiçi Kargo entegrasyonlarımız bulunmaktadır. Siparişlerin bu firmalara işlenmesi tek tuşla yapılmaktadır. Müşterileriniz siparişlerini listelediğinde eğer entegrasyonunuz var ise, tek tıklamayla kargosunun bilgisine ulaşabilmektedir.

proje-entegrasyon-e1492696797534

BAŞKA PROJE SİTELERİYLE HER YÖNLÜ ENTEGRASYON

Başka projesoft sitelerinin sanal poslarını kendi posunuzmuş gibi kullanabilir, xml entegrasyonları ile iki site arasında bilgi alışverişi sağlanabilmektedir.. Projesoft’un Projeshop yazılımı kendi türü ile haberleşebilmesi için gerekli ara modüllere sahiptir.

diğer-entegrasyonlar-02-e1492697896631

…VE TALEP EDEBİLECEĞİNİZ DİĞER TÜM ENTEGRASYONLAR