Google Adwords Desteği

İletişim

Projesoft‘ dan Google AdWords Jesti!

Reklam vermek mi istiyorsunuz? Peki, Projesoft sizin için neler yapabilir?

Bildiğiniz üzere Google’ da dilediğiniz kritere göre reklam verme şansı elinizde. Dilerseniz esnek bütçeye göre, dilerseniz tıklama başına ödeme yaparak tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bilindiği gibi Reklamın, Pazar payını arttırmada ve tanınır bir marka olmakta yeri tartışılmayacak kadar büyük. Özellikle eticaret reklam çok daha önemlidir. Siz çok büyük bir yatırım yapabilirsiniz veya mükemmel bir tasarıma sahip olabilir siteniz ancak bunu kimse görmüyorsa ve ürünleriniz hakkında bilgi edinemiyorsa tüm çabanız boşa gidebilir.

Şimdi bu iki çeşidi kısaca özetleyelim sizlere. Esnek bütçeye göre Google’ da adwords oluşturduysanız eğer, önce düşük bir miktarda başlayabilir sonraki ay bütçenizi genişletebilirsiniz. Çünkü Google Adwords de aylık bazda 250 TL den 5.000 TL ve üzeri reklam bütçelerini yönetebiliyorsunuz. Veya tıklama başına ödeme yaparak Google AdWords reklamlarında, reklamlarınız gösterildiği için değil tıklandığında ödeme yaparak yine kendi bütçenize göre bir kontrol mekanizması oluşturmuş olursunuz. Örneğin “ayakkabı” kelimesi için tıklanma başına 5 TL öderken bu rakam “erkek kovboy ayakkabısı” kelimesine 0,5 TL olabilir.

Burada amaç yalnızca sizin tanınmanız ve güvenilir bir marka olduğunuzu belirtmektir. Kısaca sitenize gelen ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesini sağlamaktır. Ayrıca Google AdWords ‘ ün raporlama özelliğini kullanarak satış ve pazarlama stratejilerinizi geliştirebilir hatta şimdiye kadar olan tüm planlarınızı değiştirebilirsiniz.

Projesoft olarak size sunacağımız ayrıcalık ile daha ekonomik bir şekilde Google Adwords reklamları kullanabilir, işinize katkı sağlayabilirsiniz.

Örneğin bu ay 500 TL’lik bir reklam verdiniz, önümüzdeki ay sadece 300 TL ‘ye yine 500 TL ‘ lik reklam verebilirsiniz. 200 TL ‘ si Projesoft ortaklığında Google ‘dan. Veya 2 ay için reklama 1000 TL bütçe ayırdınız, 2. Ayın sonunda bu reklam harcaması size yalnızca 800 TL ‘ ye gelmiş olacak. Çünkü 200 TL’ye kadar olan kısmını Google anlaşmamız aracılığı ile Projesoft size hediye ediyor. Çünkü Projesoft olarak e ticaret alt yapınızı oluşturup teknolojiyi takip ederek gücünüze güç katarken tanıtımınızı da unutmuyoruz. Bu güzelliği güle güle kullanmanız dileği ile.