ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Çözüm Ortaklarımız

Hosting / Barındırma Çözüm Ortaklarımız

Hosting konusunda tamamen kendi sunucularımızı barındırmaktayız. Bu sunucular anlaşmalı olduğumuz barındırma firmalarında durmaktadır. Kriweb Hosting ve Koçnet firmaları bunlardan ikisidir. Sunucularımız ve donanımımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle temasa geçiniz. Uzman paket ve özel paket çözümlerimiz için değişik hosting çözümleri düşünülebilir. (İletişim formu için tıklayın)

Muhasebe Programları Çözüm Ortaklarımız

Yapılan paket veya özel projelerin bir çoğunda kullanılan muhasebe programına göre, Projesoft yazılımı bağlantısı yapılmakta ve bu sayede çift yönlü entegrasyon sağlanmaktadır. Şimdiye kadar sayısız entegrasyon yapılmış olup bir çok firmayla ve yazılımcıyla çalışılmıştır.Muhasebe entegrasyonu sistemimiz açık bir sistem olduğu için bu tarz entegrasyonların Projesoft tarafından belirlenen bir firma tarafından yapılması zorunlu değildir. Başka bir firma eğer entegrasyon yapmak isterse Projesoft tarafından ücretsiz teknik dökümantasyon ve yardım sağlanacaktır. Çözüm ortaklarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle temasa geçiniz.

(İletişim formu için tıklayın)

Ödeme Sistemleri Çözüm Ortakları

Bankalar, ödeme tipleri, ürün yayınlama siteleri, fiyat karşılaştırma siteleri ve diğer firmaların isimlerini entegrasyonlarımızla alakalı sayfada bulabilirsiniz

(Entegrasyon yapılan sistemler ve firmaları görmek için tıklayınız)

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×