HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

E-TİCARET PAKETLERİ

KLASİK PAKET, B2C çözümler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

KURUMSAL PAKET, B2C ve B2B çözümler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

UZMAN PAKET, B2C,B2B ve ayrıcalıklı özel çözümler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

TASARIM HİZMETLERİ

Yazılımımızın özelliği EN ESNEK TASARIM ARABİRİMİne sahip olmasıdır. İstenilen tasarım Projesoft'a gerek  duyulmadan panelden siteye yüklenebiliyor. Sitenin %95 i ileri düzey tasarım panelimiz ile değiştirilebiliyor. Teknik  bilgi vermek gerekirse, her türlü CSS, HTML, Javascript ayarlarını siteye yükleyebilirsiniz. Sitemize nasıl tasarımlar yüklenebildiğini görmek için referanslar sayfamıza göz atabilirsiniz. (Yalnızca yazılım  hizmeti verdiğimiz sitelere tasarım yapıyoruz ve tasarım desteği veriyoruz.)

FULL SİTE TASARIMI
Sitenizle alakalı tüm tasarımlarını yapıyoruz. İsterseniz Logo tasarımı da buna dahildir.

TASARIM GİYDİRME
Tasarımınız yapılmış fakat bunun giydirilmesi, CSS ve HTML'lerinin yapılmasını istiyorsanız  bunu sizin için yapıyoruz. Eğer başka bir firma/kişi bunu yapacak ise, ofisimizde tasarım giydirme eğitimi veriyoruz.

Özel Projelere Açığız
İçinde elektronik ticaret geçen her projeyi duymak dinlemek istiyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz esnek altyapımız ile sizinle toplantı yapmaya ve sizi dinlemeye hazırız. Şimdiye kadar özel projelerle alarak ve aklınıza gelebilecek tüm sektörlerden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda modüller geliştirip sistemimizi zenginleştirerek büyüdük. Projenizin gizliliği ve haklarınız yapılacak sözleşmelerle sağlanacaktır.

Bizimle görüşmek için iletişim sayfamıza lütfen göz atın (Tıklayınız)

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×