Hizmetlerimiz

Eticaret Paketleri

Eticaret Paketleri

KLASİK PAKET, B2C çözümler hakkında bilgi almak için tıklayınız

KURUMSAL PAKETB2C ve B2B çözümler hakkında bilgi almak için tıklayınız

UZMAN PAKETB2C,B2B ve ayrıcalıklı özel çözümler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Paketlerimizi tablo üzerinde kıyaslamak için lütfen buraya tıklayınız

ÖZEL ÇÖZÜMLER hakkında bilgi almak için tıklayarak bizimle temasa geçiniz

HOSTING/BARINDIRMA HİZMETİ yalnızca kendi yazılmını yaptığımız siteler için bulunmaktadır.

YAZILIM GELİŞTİRME hizmetimiz e-ticaret özelliğine sahip tüm projeler için vardır. Aşağıdaki özel projelerle alakalı kısma göz atınız.

Paket yazılımlarımızda düzenli olarak GÜNCELLEME yapılmaktadır. Gelişen teknoloji şartları, ülkesel şartlar, yeni güncel entegrasyonlar, donanımsal teknolojiler için
sürekli yazılımımızı güncel tutmaktayız. Özel projelerde güncelleme ve satış sonrası modül yapım desteği özel anlaşmalara bağlıdır.

Tasarım hizmetleri

Tasarım hizmetleri

Yazılımımızın özelliği EN ESNEK TASARIM ARABİRİMİne sahip olmasıdır.  İstenilen tasarım Projesoft’a gerek duyulmadan panelden  siteye yüklenebiliyor. Sitenin %95 i ileri düzey tasarım panelimiz ile değiştirilebiliyor. Teknik bilgi vermek gerekirse, her türlü CSS, HTML, Javascript ayarlarını siteye yükleyebilirsiniz.
Sitemize nasıl tasarımlar yüklenebildiğini görmek için referanslar sayfamıza göz atabilirsiniz. (Yalnızca yazılım hizmeti verdiğimiz sitelere tasarım yapıyoruz ve tasarım desteği veriyoruz.)

FULL SİTE TASARIMI : Sitenizle alakalı tüm tasarımlarını yapıyoruz. İsterseniz Logo tasarımı da buna dahildir.
TASARIM GİYDİRME
: Tasarımınız yapılmış fakat bunun giydirilmesi, CSS ve HTML’lerinin yapılmasını istiyorsanız bunu sizin için yapıyoruz. Eğer başka bir firma/kişi bunu yapacak ise, ofisimizde tasarım giydirme eğitimi veriyoruz.

Özel Projelere Açığız
İçinde elektronik ticaret geçen her projeyi duymak dinlemek istiyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz esnek altyapımız ile sizinle toplantı yapmaya ve sizi dinlemeye hazırız.  Şimdiye kadar özel projelerle alarak ve aklınıza gelebilecek tüm sektörlerden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda modüller geliştirip sistemimizi zenginleştirerek büyüdük.
Projenizin gizliliği ve haklarınız yapılacak sözleşmelerle sağlanacaktır.
Bizimle görüşmek için iletişim sayfamıza lütfen göz atın (Tıklayınız)
Özel Projelere Açığız
Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×