MeetUp #1

Projesoft E-Ticaret MeetUp #1

Projesoft MeetUp #1
iPara - Ufuk Yüksel'le e-ticaret konuşuyoruz.
Projesoft çatısı altında 1. MeetUp etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Bildiğiniz gibi Projesoft E-Ticaret Akademi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikler dolu dizgin devam ediyor. Projesoft çatısı altında 1.sini gerçekleştirdiğimiz MeetUp etkinliğimizin modoratörlüğünü e-ticaret danışman ve eğitmeni Volkan Kundurayapan yaptı.

The Company e-ticaret direktörü Ufuk Ovacık, maceracumhuriyeti.com e-ticaret direktörü İbrahim Eser, Bizdeugun.com CEO'su Zafer Nur ve Projesoft Co Founder Cumhur Zümrüt katıldı.

E-Ticaret Akadei MeetUp Görüntüleri
Ufuk Ovacık
Bir başkası için hediye almak ne kadar zorsa online olarak bu hediyeleri satmakta bir o kadar zordur. Ufuk Ovacık izleyenlerine çok şey öğretti.E-Ticaret Akadei Coffee Tak's Görüntüleri
İbrahim Eser
Müşteri e-ticaret sitenizie girdiğinde bir siteden ne bekler ? Sosyal medya ve içerik pazarlamayla yoğrulan bir e-ticaret operasyonu size sağlayacağı faydalar neler olduğunu İbrahim Eser dile getirdi.

 

E-Ticaret Akadei MeetUp Görüntüleri
Zafer Nur
E-Ticaret'te elekronik ürün satmak ne kadar karlı ? Yeni tüketici kanunu ile alıcı ve satıcı nasıl güvenle e-ticaret yapabilir ve tüketici elektroniği satmanın püf noktalarını Zafer Nur bizlere anlattı.E-Ticaret Akadei Coffee Tak's Görüntüleri
Cumhur Zümrüt
E-Ticarette işinizi büyütmek istiyorsunuz fakat altyapıdaki onca güçlü silahı kullanmıyorsunuz. Cumhur Zümrüt Projesoft ile hedefinizi tam 12 den vurabileceğiniz 12 güçlü Projesoft modülünden bahsetti.

 
e-tİCARET AKADEMİ

Projesoft® E-Ticaret Akademi, e-ticaret ile ilgili bilgi birikimini artırmak ve e-ticaret girişiminizin daha da başarılı olması amacıyla oluşturulmuş bir eğitim birimidir. Eğitimlerimiz E-ticaret Seminerleri, Meetup'lar, Online Eğitimler, Eğitim Videoları, Mentörlük ve E-ticaret Uzmanlığı gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Siz de Projesoft ile ücretsiz eğitimlerimize katılabilir, hem e-ticaret konusunda yeni şeyler öğrenmek hem de yeni kişilerle tanışarak ağınızı geliştirebilirsiniz.

 

pROJESOFT E-TİCARET AKADEMİ İLE TANIŞIN

BİZE KATILIN

Projesoft E-Ticaret Akademi haber bültenine kaydolun ve etkinliklerimize katılın.

E-TİCARET AKADEMİDEN GÖRÜNTÜLER

Projesoft E-Ticaret Akademi olarak düzenlemiş olduğumuz E-Ticaret seminerleri ,eğitimler, mettup'lar ve coffee talk's etkinliklerinden bazı kareler.

Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×