MÜŞTERİLERİMİZ BİZİM İÇİN NELER DEDİLER?

Müşteri Yorumları
Özer Kırçak
Zuhal Muzik
Projesoft, e-ticaret konusunda kendini sürekli güncelleyen, yenileyen ve öğrenmeyi bilen bir firma. 7/24 mesai saati gözetmeksizin destek aldığımız için kendileriyle sorunsuz bir şekilde çalışmaktayız. Özellikle kolay yönetilebilen arayüzleri her seviyeden çalışanımıza oldukça kolay adaptasyon imkanı sağlıyor. Sektördeki yenilikleri takip etmelerinden dolayı sürekli olarak güncel kalabilmeleri tercih nedenimiz. Projesoft ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
Zafer NUR
Keleş Elektronik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti
Öncelikle Projesoft’ a verdiği hizmet için teşekkür etmek istiyorum. Projesoft, E-ticaret konusunda kendini çok iyi geliştirmiş bir bilişim firmasıdır. Genç ve dinamik ekibi ile bunu çok daha ileriye taşıyacağından adım gibi eminim. Yaklaşık 3 yıldan beri Projesoft ile çalışıyorum ve kullandığım e-ticaret panelim muhteşemin ötesinde, her istediğim şeyi yapabiliyorum, tasarımı değiştirebiliyorum, sanal pos entegre edebiliyorum, SEO’yu çok rahatlıkla yapabiliyorum, ki yapamadığım durumlarda hemen Projesoft’ la irtibata geçiyorum ve nasıl yapmam gerektiğini iyi bir şekilde anlatıyorlar. Şu an siteminizi muhasebe programına entegre ettiler ve işlerimiz çok daha kolaylaştı, çok memnunuz. Tekrar teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Soner HELVACIOĞLU
AlgBioTek Dış Tic.
1 seneyi aşkın süredir ProjeSoft’un mükemmel hizmetlerinden faydalanıyorum. Çalışanların tutumundan, sistemin işleyişine, aldığımız hizmet kalitesinden aklınıza gelebilecek her türlü sorunun çözümüne kadar son derece titiz ve özenli çalışan bir firma olduklarını içtenlikle söyleyebiliriz. Hizmet kalitenizin hep en üst seviyede kalacağına şüphemiz yoktur. Emeğiniz ve çalışmalarınız için çok teşekkür ederiz!
Baran ÇELEBİ
Brg Minder
Uzun süren araştırmalar sonucunda çalışmaya karar verdiğimiz ve yaklaşık iki yıldan bu yana sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışmamıza katkı sağlayan, global gelişmelere bağlı olarak sürekli güncellenen yazılımı, ilgili ve sabırlı müşteri hizmetlerinin yanısıra zor durumlarda yanımızda olan ve günün her saati kesintisiz olarak destek veren teknik ekibi ile Projesoft firmasına teşekkür ederiz.
Veysel SIĞLAN
Sığlanlar Day.Tük.Mal.Tic.Ltd.Şti.
Sürekli güncellenen bir yazılım olması tercih sebeplerimizden biri oldu. Fakat firmamızın en değer verdiği problemlerin başında da ulaşılabilirlik bulunmaktadır. Hızlı çözümlemeler ve hızlı erişebilirlik 7/24 çağrı merkezi, haftasonu ivedi ve önemli konularda ulaşılabilirlir konuları e-ticaret yazılımı yapan ve geliştiren firmalar için çok önemli bizim için. bu sebepten dolayı Projesoft ile çalışmaya devam ediyoruz.
Metin KALFA
The Company
Öncelikle şunu söylemem gerekir ki; hızlı değilsiniz. Sanırım elinizde çok fazla iş olduğundan kaynaklanıyor. Bu durumu bir kenara ayırırsak ilgi ve alakanız çok iyi. Çok basit işlerde bile hiçbir problem çıkartmadan sorunu çözmeye çalışıyorsunuz. Bu konuda sizi yürekten tebrik ederim. Ekibiniz işi çok iyi biliyor fakat bence biraz da müşteriyi yönlendirmelisiniz. Çünkü size gelen her müşteri işi iyi bilmiyor olabilir. Daha iyi hizmet verme konusunda bir tık daha öteye geçmek istiyorsanız bu durumu önemsemeniz gerekir.
Mustafa ÖZDEMİR
Bebekom Bebek Odaları Mağazası
Standart kalıplardan,her ay “Trafik aşım ücreti” ödemektenten bıktım. Neredeyse e-ticareti bırakmayı bile düşündüm. Kurumlaşmak adına karşımda robotu andıran konuşmalar, prosedürler görmeyi sevmiyorum. ProjeSoft’a geçtim. Hem Google uyumunu farkettim, hem kalıpların dışına çıkabildim. Ziyaretçim artmasına rağmen trafik aşım bedeli çıkarmadılar, hem de teknik desteğin samimiyetini gördüm (Gökhan Bey). Gerçekten Teşekkür ediyorum.
Baki AKBAL
AKBAL A.Ş
Projesoft’u ben diğer web tasırım konusunda iş yapan farklı firmalardan bir gömlek üstün olarak görüyorum, bunun nedeni her zaman karşımızda bize hizmet bilinci ile yardım etmek bizi bir müşteri olarak değilde aileden biri olarak görmesi bir pazar günü istirahat etmek yerine telefonunu açık bırakıp bizim sorunlarımızla ilgilenebilmek derim. Projesoft’ da çalışan arkadaşlar ve öncelikle bu konuda bizden yardımlarını esirgemeyen Yüksel Bey’i de ayrı bir yere koymak istiyorum. Projesoft olarak başarılarınızın devam etmesini daha güzel yerlere gelmesini tüm kalbimle temenni ederim.
Ersan ERDOĞU
Taffy Baby
Projesoft ekibiyle 2008 yılında ilk sitemizi hazırlamıştık. Bir iki kötü tecrübenin ardından arayışımız sonucunda ulaştığımız Projesoft sistemi tam ihtiyacımız olan özellikleri bize sunuyordu. Hem özellik hem de fiyat olarak cazipti. Firma yetkilileri ve çalışanları ile tanıştıktan sonra kesin olarak kararımızı vererek çalışmaya başladık. Arayüzü kullanıcı dostu, alt yapı olarak sürekli geliştirilen ve yenilenen bir sistem olması itibariyle ortaya çıkan ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. İlgili ve işini seven bir ekiple çalışmak, bizim E-ticareti daha keyifli yapmamızı sağlıyor.
Eftal UYGUN
Sude Medikal Tıbbi Cihaz ve Pazarlama
Projesoft işini iyi bilen ciddi firmadır. İsteklerinizi hemen yerine getirebilecek kabiliyete sahip çalışanları mevcut.Sistemdeki menüleri cok basit ve aranan herşeyi çok rahat bulabiliyorum. Sistemlerin arasındaki geçişler çok rahat. Ürün ekleme, çıkarma, fiyat değişimi, iskonto tarzı değişimleri cok rahat yapabiliyorum. Ayrıca gerçekleşen tüm yenilikler hemen sisteme yansıyor. 1 yıldan fazladır çalışmaktayım ve sistemde bozukluk veya arızalanmaya rastlamadım. Projesoft’la çalışmaktan cok memnunum, başarıların devamını dilerim.
Ragıp ÇEVİRGEN
İnterbey Elektronik
Google’a e-ticaret yazdığınızda karşınıza onlarca, belkide yüzlerce firma çıkacaktır. Tek yapmanız gereken şey, bu firmaları arayıp “Bünyenizde bilgisayar mühendisi bulunduruyor musunuz?” sorusunu sormak olacaktır. Emin olun %80'inda yoktur. Projesoft ise 2 bilgisayar mühendisi arkadaş çalıştırmaktadır. Çoğu e-ticaret sitesi sahibi SEO uyumu için ekstra efor sarfetmektedir ancak ben, sitem için en ufak bir çaba bile harcamadan, benim için önemli kelimelerde Google’da 3 ay içinde ilk sayfada endekslenmeye başladım, şu an ise ilk sıradayım. En önemlisi, ihtiyacım olan her konuda çalışanından firma sahibine hep çözüm ürettiler.
Sign in
classic
Forgot password?
×
Sign up

(*) Required fields

I agree with OptimaSales Terms & Privacy Policy

×