E-TİCARET PAKETLERİ

E-ticaret siteniz için en uygun e-ticaret paketlerimizi inceleyin.
İncele

MODÜLLER

E-ticaret siteniz için onlarca modülümüz hazır.
İncele

ENTEGRASYONLAR

Onlarca entegrasyon, ProjeSoft'ta sizin için hazır bekliyor.
İncele

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

SAĞLAM ENTEGRASYON YAPISI

Muhasebe entegrasyonu, N11, Gittigidiyor, HepsiBurada ve Tedarikçi XML Entegrasyonları ile zahmetsiz bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
E-ticaret siteniz için yüzlerce hazır özellik sizi bekliyor.
Cloud Sunucular
Cloud Sunucular

E-Ticaret sitenize ait tüm veriler bulutta saklanır, sunucunuzdaki veriler fiziksel tek bir cihazda saklanmadığından yangın, çökme, elektrik kesintisi vb. durumlardan etkilenmez, siteniz daima erişilebilir durumda kalır.

HTTP/2 ve ALPN Teknolojisi
HTTP/2 ve ALPN Teknolojisi

E-Ticaret siteniz yeni standartlara göre oluşturulmuş, sitenizin çok daha hızlı çalışmasını ve daha az kaynak tüketmesini sağlayan HTTP/2 ve ALPN teknolojisiyle kodlanmıştır.

Sınırsız Alan
Sınırsız Alan

Ürün sayınız ya da sitenizin kapladığı alan arttığında ek faturalarla karşılaşmıyor, size sınırsız alan sağlıyoruz.

SEO'ya Tam Uyum
SEO'ya Tam Uyum

Google'ın yayınladığı algoritma değişikliklerini yakından takip ediyor ve daima son gerekliliklere göre sitenizin altyapısını güncelliyoruz. İç SEO için güncellemeniz gereken tüm içerikleri size sunuyoruz.

Güvenlik
Güvenlik

Tüm müşterilerimizde SSL sertifikasını sağlıyoruz, sistemimiz belirli aralıklarla pentestlerden geçiyor ve fraud işlemleri için gereken altyapıyı sürekli güncelliyoruz.

 Tüm Cizhazlara Uyumlu
 Tüm Cizhazlara Uyumlu

Tüm paketlerimiz tüm cihazlarda açılabilecek şekilde responsive olarak kodlanıyor ve tasarlanıyor. Çağın gerekliliklerine uygun olarak mobil uyumluluk konusunda hiç bir zaman ek ücret almıyoruz.

Teknik Destek
Teknik Destek

Tamamı mühendislerden oluşan teknik destek ekibimiz ve AR-GE ekibimiz size sitenizle ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda destek veriyor.

Akademi
Akademi

E-Ticaret sektörü sürekli olarak gelişen ve değişen bir sektör, sadece panelimizin nasıl kullanılacağını değil, sektörün gidişatını da eğitim ve etkinliklerle sizlere aktarıyoruz.

E-İhracat
E-İhracat

E-İhracat yapabilmeniz için tüm gereken kargo, ödeme, döviz kuru, geo-location, dil gibi alanlarda entegrasyonlarımız hazır durumda, tek yapmanız gereken yurtdışındaki müşterileri sitenize çekmek oluyor.

Onlarca farklı modül, e-ticaret paketinizde sizi bekliyor.
B2B Modülü
B2B Modülü

ERP, Muhasebe ve CRM sistemlerinizi e-ticaret sitenizle entegre ediyoruz.

Multilanguage özelliği ile e-ticaret sitenizi birden fazla dilde Google kurallarına uygun bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

E-Fatura Modülü
E-Fatura Modülü

E-Fatura'ya geçişini tamamlamış şirketler için entegratör firmalar üzerinden e-faturalandırma işleminizi ve baskınızı kolaylaştırıyoruz.

Geo-Location Modülü
Geo-Location Modülü

İhracat yapan e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz bir özellik olan Geo-Location özelliği ile ziyaretçilerinizin hangi tarayıcı dili kullandığını bilerek, onun dilinde içerikler gösterebiliyoruz.

Farklı döviz kurlarına bağlı ürünleri olan e-ticaret siteleri için anlık kur değişimleriyle fiyatlandırmanın güncellendiği sistemlerimiz sizin için hazır.

Senet Modülü
Senet Modülü

Senetli satışlar yapan e-ticaret siteleri için işleyişi kolaylaştıran ve tam entegrasyon sağlayan senet modülümüz hizmetinizde.

Ürün Kişiselleştirme Modülü
Ürün Kişiselleştirme Modülü

Ürünlerinizi müşterilerinizin ihtiyaçları ve zevkler doğrultusunda kişiselleştirmenize (isim yazmak, renk değiştirmek vs) izin veren modülümüz sizin için hazır.

Gelişmiş istatistik modülü sayesinde e-ticaret sitenizde neler olduğunu gün/ay/çeyrek/yıl şeklinde rahatlıkla görebilirsiniz.

Kombin Modülü
Kombin Modülü

Özellikle tekstil sektöründeki e-ticaret sitelerinin temel bir ihtiyacı olan konbin modülü sayesinde bir ürünle birlikte başka ürünleri de önerebilir, satabilirsiniz.

Excel İle Ürün Yükleme
Excel İle Ürün Yükleme

Binlerce ürünü yüklemenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz, sizin işinizi kolaylaştırmak için Excel ile ürün yükleme modülümüz hazır.

Ziyaretçileriniz binlerce ürün arasında kaybolmasın diye ürünlerinizin özelliklerine göre filtreleyebilmelerini sağlıyoruz.

Dilediğiniz ürün ve ürün gruplarında taksitleri belli bir vade ile sınırlandırabilirsiniz. Hem değişen yasalara hızlıca siteniz uyum sağlayabilir hem de ödeme dengenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Onlarca farklı entegrasyon E-ticaret paketinizde sizi bekliyor.
Pazaryeri Entegrasyonları
Pazaryeri Entegrasyonları

ProjeSoft Türkiye çapında en çok kullanılan pazaryerleri ile tam entegrasyonu sağlamış durumdadır. N11, Amazon, Hepsiburada, Gittigidiyor, 1V1Y, Trendyol ve ePTTAvm ile ürünlerinizi dilediğiniz gibi eşitleyebilirsiniz.

ERP, CRM ve Muhasebe
ERP, CRM ve Muhasebe

Logo GO, Logo Tiger, Logo J-Platform, Mikro, Nebim Winner, Nebim V3, ETA, Giz, BaYT ve SAP ile tam entegrasyon sağlamış durumdayız, bu sayede işlerinizi çok daha az vakit harcayarak halledebilir, ciro elde etmeye daha fazla odaklanabilirsiniz.

E-ticaret kullanıcılarının yeni bir alışkanlığı olan ürün ve fiyat karşılaştırma sitelerinde yer almak adına Akakçe, Alve ve Cimri ile entegre bir şekilde çalışıyoruz. Ürünlerinizi tekrar ilgili sitelere eklemenize gerek kalmıyor.

Ödeme Sistemleri
Ödeme Sistemleri

Birden fazla banka üzerinden sanal POS kiralamanıza gerek kalmayacak şekilde kurgulanmış ödeme sistemleri için entegrasyonlarımız hazır. Bu sayede iPara, Payu, İyzico, Parampay, Hepsipay, BKM Express ve Bonus Flash ile rahatlıkla çalışabiliyorsunuz.

Sanal POS Entegrasyonları
Sanal POS Entegrasyonları

Sanal POS entegrasyonlarımız sayesinde Türkiye'de faaliyet gösteren bütün bankalarla rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları
Kargo Entegrasyonları

Ürün siparişlerinizde ürünlerinizin gönderimi için Aras Kargo, MNG Kargo, Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo, UPS Kargo, B2C Direkt, Aramex ile entegrasyonlarımız sağlanmış olup tüm gönderilerinizde hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz.

Criteo Entegrasyonu
Criteo Entegrasyonu

E-Ticaret sitenizdeki ürünlerin reklamını yaparken büyük kolaylık sağlayan ve yeni bir kanal olarak müşteri çekmenize olanak sağlayan Criteo ile entegre şekilde çalışıyoruz.

Google Enhanced E-Commerce Entegrasyonu ile kolaylıkla Google Analytics hesabınız üzerinden hangi üründen ne kadarlık dönüşüm elde ettiğinizi, ziyaretçilerin nerede takıldıklarını vb. görebilir, optimize edebilirsiniz.

E-Ticaret sitenize ekleyeceğiniz Google Tag Manager ile tüm Facebook Pixellerinizi, Adwords dönüşüm ve remarketing kodlarını, Hotjar vb. takip işlemlerini, A/B testi araçları gibi yüzlerce ek aracı sitenize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEYİN

E-ticaret sitenizi ücretsiz olarak hemen kurun, panelimizi deneyin.

BLOG

E-ticaret sektörü hakkında kaleme aldığımız son makaleler