ALVE.COM'DA LİSTELENİN

Bir çok e-ticaret müşterisinin fiyat ve ürün karşılaştırma sitelerini kullandığı bu dönemde alve.com'da listelenebilmeniz için gereken altyapıyı ve iş ortaklığını sizin için sağlıyoruz.
alve-logo

ALVE.COM'DA LİSTELENİN

Skroutz.gr’ın deneyimini ve desteğini alarak Türkiye pazarına 2013 yılında giriş yapan Alve.com, bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Teknoloji, moda-güzellik, çocuk-bebek, hobi-spor, ev- bahçe, oto-motor olmak üzere 6 ana kategoriye sahiptir. Bu kategoriler online iş ortakları ile birlikte gittikçe büyümektedir.

Alve.com, karşılaştırmalı tek bir platform üzerinden aranılan ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmalarına olanak sağlar. Site içerisinde de satın alma kılavuzlarına, uzman ürün değerlendirmelerine ve üyeler tarafından yapılan ürün ve mağaza yorumlarına yer veren Alve.com, kullanıcıların online alışveriş süreçlerinde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan, kendilerini bütünsel bir deneyimin içinde bulmalarını sağlar.

Online sipariş seçenekleri bulunan ve ürün fiyatlarının otomatik olarak güncellendiği bir dosyaya sahip olan tüm sanal mağazaların katılabileceği Alve.com ‘tıklama başına ücretlendirme’ yöntemi üzerinden çalışmaktadır.