E-İHRACAT ÇÖZÜMLERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Daralan pazar ve ekonomiye karşın e-ticaret sitelerinin yüksek karlılıkla yurtdışına açılmaları için destek oluyoruz.

ikonlar-14

PROFESYONEL
E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

15 yıldır sektörde faaliyet gösteren ProjeSoft ile tanışın.

ikonlar-07

KOLAY KULLANIM
ÖZELLİKLERİ

Kolay kullanım paneliyle zamandan tasarruf edin.

ikonlar-09

TEKNİK DESTEK &
ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Kolayca ulaşabileceğiniz mühendislerden oluşan teknik desteğin keyfini çıkarın.

ikonlar-05

GÜVENLİK
ÖZELLİKLERİ

E-Ticaret sitenizi yüksek güvenlik önlemleriyle koruyun.

E-İHRACAT

E-İhracat, online olarak tüm fiziksel sınırları ortadan kaldıran, dünyanın herhangi bir yerine yapacağınız ürün veya toptan ürün satışı diyebiliriz. Dünyada gelişen E-Ticaret, ihtiyaçların daha belirgin hale gelmesi ile büyümektedir. Bu nedenle tüm dünyaya sadece bir E-Ticaret sitesi ile ihracat yapmanız mümkün. E-İhracat yapmak isteyenlerin bazı noktaları göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

Yazılım Altyapısı: E-İhracat için kullanacağınız altyapı, yabancı dil desteklemesi gerekir. Satış yapacağınız ülkelere göre dil çeşitliliği sunmanız alışverişi kolaylaştıracak ve ihracatınızı geliştirecektir.

Ne Satacaksınız?: Dünya çapında satmak istediğiniz ürünler tercih edilebilir, ihtiyaca cevap verecek şekilde seçilmelidir. Ürün tedariğinizde sorun olmamalı ve ürün devamını sağlayabilmelisiniz.

Hedef Kitle: Hedef kitlenizi belirleyecek yüzlerce kriter bulunmaktadır. E-ihracat yapacağınız ülke ve ülkeleri çok iyi tanımalı, yerel, beşeri ve alışkanlıkları iyi öğrenmelisiniz. Böylece yapacağınız reklam ve diğer hamlelerde tam hedefe ulaşırsınız.

Sosyal Medya Kanalları: E-İhracat yapacağınız web sitenize entegre edilmiş hemen hemen tüm sosyal medya kanallarını aktif olarak kullanın.

Uluslararası B2B Sitelerini Öğrenin: E-İhracata girişinizde size hız kazandıracak uluslararası B2B sitelerini mutlaka kullanın. Dünyanın en büyük E-Ticaret portalı olan Alibaba.com ile başlayabilir, yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Böylece E-İhracattaki prosedür ve adımlar hakkında pratik yaparak öğrenebilirsiniz.

3000’İN ÜZERİNDE AKTİF MÜŞTERİ

Mototan
Pop Culture
Ucuzu İste
Ceybox
Nevam Kuyumculuk
Karpa Saat

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

ÜCRETSİZ DENEYİN

E-Ticaret sitenizi ProjeSoft’un üstün özellikleriyle tanıştırın. Hemen demo talebinde bulunun, yeni bir dünyaya adım atın.