E-İhracat

E-İhracat, online olarak tüm fiziksel sınırları ortadan kaldıran, dünyanın herhangi bir yerine yapacağınız ürün veya toptan ürün satışı diyebiliriz. Dünyada gelişen E-Ticaret, ihtiyaçların daha belirgin hale gelmesi ile büyümektedir. Bu nedenle tüm dünyaya sadece bir E-Ticaret sitesi ile ihracat yapmanız mümkün. E-İhracat yapmak isteyenlerin bazı noktaları göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

Yazılım Altyapısı: E-İhracat için kullanacağınız altyapı, yabancı dil desteklemesi gerekir. Satış yapacağınız ülkelere göre dil çeşitliliği sunmanız alışverişi kolaylaştıracak ve ihracatınızı geliştirecektir. Ne Satacaksınız?: Dünya çapında satmak istediğiniz ürünler tercih edilebilir, ihtiyaca cevap verecek şekilde seçilmelidir. Ürün tedariğinizde sorun olmamalı ve ürün devamını sağlayabilmelisiniz. Hedef Kitle: Hedef kitlenizi belirleyecek yüzlerce kriter bulunmaktadır. E-ihracat yapacağınız ülke ve ülkeleri çok iyi tanımalı, yerel, beşeri ve alışkanlıkları iyi öğrenmelisiniz. Böylece yapacağınız reklam ve diğer hamlelerde tam hedefe ulaşırsınız.

Sosyal Medya Kanalları: E-İhracat yapacağınız web sitenize entegre edilmiş hemen hemen tüm sosyal medya kanallarını aktif olarak kullanın.
Uluslararası B2B Sitelerini Öğrenin: E-İhracata girişinizde size hız kazandıracak uluslararası B2B sitelerini mutlaka kullanın. Dünyanın en büyük E-Ticaret portalı olan Alibaba.com ile başlayabilir, yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Böylece E-İhracattaki prosedür ve adımlar hakkında pratik yaparak öğrenebilirsiniz.

E-İhracat 29/12/2017

Adres Merkez

Bankalar Cd. Vefai Han. No: 18 Kat:5B
Karaköy - İST.
Tel: 0(850)255 03 83

Adres Teknopark

Yamaçtepe Mh. Teknopark 4/A Blok
No:104 Şahinbey Gaziantep

Projesoft Teknoloji A.Ş

"Yeni teknoloji ve küresel vizyonu Türk Firmaları ile birleştiren çözüm ortağınız."