E-ticaret Blog
E-ticaret uzun soluklu bir maceradır

Kendi işinizi yapmak veya mevcut işinizi online taşımak istiyorsunuz. E Ticaret Nasıl Yapılır diye kafanızı kurcalayan ve sonrasında  bir çok kişinin başarı hilkayelerinin yer aldığı blogumuzun tadını çıkarın!

E- ticarete başlangıç için düşünürken  bir yandan da çeşitli sorunları kafanızda büyütüyorsunuz. Bunların farkındayız!

Projesoft 2003 senesinden bu yana milyonlarca dolar ciro yapmış e-ticaret sitelerine alt yapı desteği vermiş ve sektörde adından güvenli altyapı olarak bahsettirmeyi başarmış nadide bir kuruluştur. Hem Türkiye hem de globaldeki tüm e-ticaret trendlerini takip ederek takipçilerine blogu üzerinden bilgi sağlayan Projesoft aynı zamanda Türkiye’deki hemen hemen tüm pazaryerleri ve muhasebe programları ile entegre çalışmaktadır.

Projesoft blogumuzda öne çıkan ve sizi hızlıca e-ticarette başarıya ulaştıracak bir kaç içerik önerisinde bulunmak isteriz.

Ayrıca Discover The Intelligence etkinliklerinin duyuru, güncellemesi ve bu etkinliklerde konuşulan çeşitli konuların yazılması, çizilmesi, söylenmesi için tüm ekibimiz çalışmakta.

E Ticaret Nedir Nasıl Yapılır?

Uzmanlar e-ticaretin ne olduğunu tanımlarken aslında yeni başlayanlar için durumu bir hayli zorlaştırıyorlar. Ancak bu işin normal tüccarlıktan çok da bir farkı yok. Ekibimiz de bu durumun farkında olduğu için en basit ve anlaşılır bir dil kullanarak e-ticaret nedir nasıl yapılır konularından gelişmiş yöntemlere kadar bir çok alanda yazılar yayınlıyoruz.