B2B Şirketler Neden Projesoft Yazılımını Kullanmalı?

B2B iş yapan şirketlerin Projesoft yazılımlarını kullanması için bir çok neden var! Projesoft’un yeni nesil teknolojilere uyum sağlayarak çalışmış olduğu firmaları rakiplerinin önüne geçirmesi bir tesadüf değil. B2B şirketler neden Projesoft yazılımı kullanmalı sorusunun cevabı yazımızda.

Neden Projesoft tercih edilmeli?

B2B denildiği zaman aklınıza işin teknoloji tarafı gelmelidir. Çünkü B2B artık sadece teknoloji işi haline geldi. Aynı anda onlarca yere entegre realtime -ve finans tarafında sıfır hata ile- çalışmanız gerekiyor. Projesoft olarak biz tamamıyla bir teknoloji firması olduğumuz için arka tarafta bu entegrasyonlar ve entegrasyonların gerektirdiği bütün altyapıları sağlayabiliyoruz. Entegrasyonlar realtime, yani firmaların kullandığı 26 tane muhasebe yazılımı var. Burada sadece fiyat ve stokları çekmiyoruz dönüp arka tarafta müşterilerin hareketlerinden tutun da açık siparişlerine kadar bütün operasyonlarını takip edebiliyoruz. 

B2B Şirketler Neden Projesoft'u Kullanmalı

Yazılımlarımız sayesinde 12 pazaryerine Projesoft olarak tam entegreyiz ve buradaki entegrasyonu da realtime olarak yapıyoruz. Bu durumda muhasebeden aldığımız dataları realtime olarak pazaryerine atabiliyoruz. Bir başka önemli kısım olan kargo süreci. Firmalar ürünleri sattılar ama arka tarafta bunun kargo operasyonlarını da yapmaları gerekiyor ve bütün kargo firmaları ile tam olarak entegrasyonu sağlıyoruz.

Neden B2B Şirketler Projesoft Yazılımını Kullanmalı?

Projesoft yazılımlarının en önemli kısıma geldiğimizde bankalar ve diğer ödeme kuruluşlarında tam olarak entegreyiz ve bu da sattığımız ürünü ödemelerini almanızı sağlıyor. Üstelik e-ticaret tarafındaki raporlamaları sadece bankalardan gelen ödemeler ile halledebiliyorsunuz. Pazaryeri komisyon hesaplamalarının tamamı sisteme entegre durumda. Bu sayede müşterileri birebir rapor vermeyi sağlıyor ve dolayısıyla arka tarafta yer alan müşterilere bir çözüm sunmuş oluyoruz. 

Kredi kartı kullanım sayılarının artması hackerlarının dikkatini çekiyor ve potansiyel bir güvenlik tedirginliği herkes için söz konusu. Biz Projesoft olarak bu güvenlik açıklarına karşı Türkiye’de ilk defa PCIDSS güvenlik sertifikasını da almış olduk. Böylece o taraftaki güvenlik işini de çözümlendirdik. Ve böylece 26 tane muhasebe yazılımı, 12 tane pazar yeri, PSIDSS güvenlik sertifikası, kargo entegrasyonları, banka ve ödemenin entegrasyondan tamamını tek bir altyapıda ve sorunsuz olarak müşterilere sunduğumuz zaman müşteriler için işlerini büyütmek daha da kolay bir hal alıyor.

Siz de B2B E-ticaret paketlerimize göz atarak Projesoft’un ayrıcalıklı dünyasına adım atın. Bu yazının daha geniş formatını izlemek için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.