geliver-logo

Geliver Entegrasyonu

Projesoft’un Geliver entegrasyon hizmeti, tüm kargolama sürecinizi sorunsuzca ve otomatik şekilde yönetmenizi ve istediğiniz firmalardan indirimli teklifler almanızı sağlar.

Geliver nedir?

Geliver, farklı kargo firma alternatiflerini, indirimli fiyatlarla bulabileceğiniz, bütün kargo gönderilerinizi tek bir platform üzerinden yapabileceğiniz bulut tabanlı bir Kargo Pazaryeridir. Ücretsiz üye olarak bütün kargo süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Geliver’in farkı nedir?

Geliver, farklı kargo firmalarıyla indirimli kargo anlaşmaları olan ve geliştirdiği bulut tabanlı entegrasyon modülü ile farklı kargo firmalarına erişim sağlayan Türkiye’deki tek yazılım platformudur.

Hızlı Kargo Anlaşması: Ücretsiz üyelik açılışı sonrasında birden fazla kargo firmasıyla indirimli fiyatlarla kargo gönderisi yapma imkanı sağlıyoruz. Bunun için sizden herhangi bir gönderi taahhüdü talep etmiyoruz.

Avantajlı Fiyatlarla Çalışma: Ülke çapında yaptığınız tüm gönderilerde indirimli kargo fiyatlarımızdan faydalanabilir, isterseniz kendi kargo anlaşmanızı da sisteme tanımlayabilirsiniz.

Aynı Anda Alternatifli Çalışma: Farklı kargo firmalarını hız, fiyat, performans vb farklı kriterlere göre karşılaştırıp, tercih ettiğiniz kargo firması üzerinden gönderinizi oluşturabilirsiniz.

Tek Entegrasyon: Geliver Kargo Entegrasyon modülünü sisteminize ekleyerek, farklı kargo firmalarını aynı anda sisteminize dahil edebilir ve gönderi sürecinizi dijitalleştirebilirsiniz.