HEPSİBURADA ENTEGRASYONU

Pazaryerleri İle Entegrasyonun Keyfini Çıkarın

Projesoft’tan satın alacağınız e-ticaret paketiniz ile Hepsiburada ile sorunsuz entegrasyon sağlayabilirsiniz. Entegrasyonu hemen denemek için deneme sürümünü kullanabilirsiniz.
hepsiburada-entegrasyon

HEPSİBURADA ENTEGRASYONU

HepsiBurada Entegrasyonu Hepsiburada.com Türkiye’nin açık ara en başarılı e-ticaret sitesidir. Son iki yıldır C2C olarak da hizmet vermeye başladı.

Yılların E-Ticaret ve teknoloji tecrübesine istinaden Hepsiburada C2C olayını rakiplerinden farklı bir konsept ile yaklaşıyor ve rakipleri her kullanıcı için ürünü bir kez daha açarken Hepsiburada ürünleri kendisi açmakta ve satıcıları bu ürünlerin altına bağlamaktadır. Bu da SEO ve Reklam olarak rakiplerinin önüne geçmesini sağladı.

Entegrasyon ile yapılan işlemler ürünlerin fiyatlarının ve stoklarının güncellenmesi ve gelen siparişlerin sitenizin admin paneline kaydedilmesini sağlıyoruz.

Hepsiburada ile kurulumunu yapacağımız entegrasyon 1 gün içerisinde aktif olabilmektedir.

HepsiBurada – Projesoft Destek

Günümüz online alışveriş platformları her geçen gün geliştirilmekte ve zamana ayak uydurmaktadır. Tüketici ihtiyaçlarına bağlı olarak yapılan bu geliştirmeler Projesoft tarafından takip edilerek yazılım altyapısıda paralel olarak geliştirilmektedir.

Projesoft-Hepsiburada Entegrasyon ile yapabilecekleriniz;

XML veya Excel ile ürün stok ve fiyatlar toplu olarak güncellenmektedir.

Hepsiburada platformu üzerinden gelen siparişlerinizi yönetim panelinizden görebilir ve yönetebilirsiniz.

Projesoft ile Hepsiburada entegrasyonu nasıl yapılır?

İlk etapta Hepsiburada.com üzerinde mağaza açmanız gerekmektedir. Mağazanız açıldıktan sonra Projesoft yetkilendirme talebinde bulunarak size verilecek olan API hesabının aktif olmasını sağlamalısınız. Aktivasyondan sonrası entegrasyon kurulum işlemleri Projesoft tarafından tamamlanmaktadır.