Hakkımızda

2003 yılından bu yana e-ticaret sektörüne yol gösteriyoruz.

KURULUŞ

ProjeSoft kurulduğu günden bu yana teknolojik yapı kurma odaklı, sistematik olarak e-ticaret sektörüne katalizör olma vizyonuyla hayatına devam etmektedir. Bugüne dek iki bilgisayar mühendisinin kurmuş olduğu ProjeSoft, binlerce farklı e-ticaret sitesine altyapı desteği sağlamıştır.

KURUCULAR

Cumhur Türel Zümrüt – Bilgisayar Mühendisi
Yüksel Eminoğlu – Bilgisayar Mühendisi

E-ticaretinize iş zekası ekleyin

HİKAYEMİZ

ProjeSoft ilk kuruluş yıllarında tekstil sektörü öncelikli olmak üzere, görüntü işleme yazılımları, ithalat firmaları için şirket yönetim sistemleri geliştirdi. İnternet altyapısının Türkiye’de güçlenmesi ve e-ticaret pazarının oluşmaya başlamasında öncü rol üstlenen ProjeSoft tüm altyapısını e-ticaret sistemleri geliştirmek için inovatif bir şekilde revize etti. E-ticaret yazılımlarını geliştirirken aynı zamanda e-ticaret pazarını da geliştirdi.

Özellikle entegrasyon teknolojilerine ve yüksek sayıda özellik ve stabil sistem kavramlarına büyük önem veren ekibimiz ciddi bir geliştirme ekibiyle birlikte e-ticaret sistemlerinde ilkler arasına girdi. Müşteri sayısının her geçen gün artmasıyla birlikte de teorik ve pratik iş zekasına yönelik adımlarını sıklaştırdı. Tüm müşterilerine müşteri sadakati programları ve pazarlamayı daha kolay gerçekleştirebilecekleri entegrasyonlara yöneltti.

OYUN DEĞİŞİYOR!

Türkiye’de e-ticaret geliştikçe ERP entegrasyonları da önem kazanmaya başladı. Bu dönemde ProjeSoft çok sayıda ERP entegrasyonunu hızlı bir şekilde yayına alarak sektörün büyümesini oldukça kolaylaştırdı. Aynı zamanda pazaryerlerinin altın çağını yaşadığı dönemler için stabil bir çözüm olarak tüm pazaryerleriyle entegrasyonlarını geliştirdi. Gelinen noktada müşteriler tek tıkla tüm pazaryerlerinde sorunsuz bir şekilde ürünlerini listeleyebiliyor, pazaryerlerine ya da kategorilere özel farklı avantajlar sunabiliyorlar.

E-ticaret sektöründeki müşterileriniz için kritik olan şey geliştirme ekibinizin ve teknik destek ekibinizin hızlı çözümler üretebiliyor olmasıdır. Bu nedenle tamamı mühendislerden oluşan bir kadro ile Gaziantep Teknopark’ta güçlü bir teknik ekip kuruldu. Teknik ekibimizin kurulmasıyla birlikte gerçekleştidiğimiz saha araştırmalarında müşterilerimizin gözünde en hızlı çözüm üreten ekip konumuna geldiğimizi gururla söyleyebiliyoruz.

“Yeni teknolojileri, küresel vizyona sahip Türk firmaları ile birleştiren çözüm ortağınız” mottosuyla yazılımlarını geliştiren Projesoft bundan sonra da e-ticaret yazılımlarında en gelişmiş algoritmalar ile iş zekasını birleştirip müşterilerinin kârlılıklarını artıracak çözümler üretmeye devam edecektir.