Projesoft ve BAY.t İşbirliği ile BAY.t’ye Özel Çözümlerimiz

Projesoft ve BAY.t İşbirliği ile BAY.t’ye Özel Çözümlerimiz

Gelişen E ticaret ile birlikte firmaların ihtiyaçları da arttı. Bundan 10 yıl önce tek bir pazaryeri veya kendi e ticaret sitesinde kolaylıkla satış yapabilirken günümüzde artan satış kanalları, sektörel dinamikler haliyle e ticaret yapan firmaları da birçok pazaryerine ve sosyal medya mecrasına yöneltti.

Projesoft Teknoloji olarak 200+ memnun BAY.t müşterilerimiz bulunuyor. Projesoft ve Bayt altyapısını kullanan müşterilerimiz hem bayilerine hem de birçok pazaryeri ve kendi e ticaret sitelerinden satışlarını gerçekleştiriyor.

Değişen dünyaya gelişmiş çözümler sunuyoruz

Müşterilerimiz çoklu kanal satışlarına girince şunu fark ettik ki en büyük problemlerden birisi entegrasyon! Zira satıcı bir ürünü ister bayilere ister pazaryerine ister kendi sitesinde satsın, her platforma, her gruba göre fiyat politikası olmak zorunda.ve bu ürünler satıldıkça BAY.t yazılımına en ufak ayrıntısına kadar iletilmesi gerekmekte. Burada müşterilerimizin temel amacı şu olmalıdır. Günün sonunda kar veya zararda olduğumu nasıl anlarım?

Projesoft Teknoloji olarak pazaryerlerinde yaptığınız her satışları, pazaryeri komisyon kesintisi, kargo desisi, vergi, varsa yapmış olduğunuz kampanyalara kadar BAY.t ERP yazılımına gönderiyor. BAY.t yazılımından her pazaryerine veya bayilerinize özel tanımladığınız fiyatları direkt e-ticaret sitenize veya pazaryerlerine gönderebilmektesiniz.

Amaç ticaret ise tercihiniz Projesoft

Projesoft Teknoloji olarak, sektörün ihtiyaçlarına kulak vererek, BAY.t ERP yazılımından pazaryerlerine artık setli ürün gönderebileceksiniz. Örneğin elinizde bir takım elbiseniz var diyelim ve bu takım elbisenin her bir pantolonunu gömleğini ve ceketini ayrı ayrı satıyorsunuz. Tek yapmanız gereken BAY.t den yeni bir set açmak ve ürünleri eklemek. Projesoft Teknoloji olarak bu setli ürünü tek bir ürün olarak pazaryerine gönderiyor. Ürün satıldığında da set in içindeki her bir üründen ayrı ayrı stoktan düşüyoruz.