ProjeSoft Yeniliklerine Yenilik Katmaya Devam Ediyor!

Zaman hepimiz için çok kıymetlidir, bizde bunu düşünerek Admin paneline klavye kısa yolları ekledik. Artık klavye üzerinden pratik bir şekilde işlem yapabilir aynı zamanda pencerenizin üstündeki kısa yol butonuna tıklayarak o sayfaya kısa yol atayabilirsiniz. Ayrıca bu kısa yollar her pencere için geçerlidir.
Hem müşterileriniz hem de sizin için pratik bir çözüm daha. Beğenilen bir ürünün yanı sıra ilgili diğer ürünleri göstermek artık daha kolay bir hale geldi. Tasarım için ürün detay sayfalarında sınırsız adet “ilgili ürün” kullanabilirsiniz. Bu sliderlerin 10 tanesine özel seçeceğiniz seçeneklerde, belli etiketteki, belli markadaki, belli kategorideki ve belli durumdaki ürünlerin gösterilmesini sağlayabilirsiniz.
Müşterilerinizle bağlantınızı daha özellikli bir hale getirdik. ProjeSoft paneli kullanan tüm site yöneticileri ile site üyeleri arasında mesajlaşabilir, kurulan bu yeni sistemi kolayca kullanabilir. Müşterilerinize bilgi verebilir, müşteri memnuniyetini, arttırabilirsiniz.
Müşteri memnuniyetini arttırabileceğiniz bir yenilik olarak alış-veriş listesi sistemi kuruldu. Sepet sayfasında ürünler alış veriş listesi olarak kaydedilebilmekte ve daha sonra bu alış veriş listesinden ürünler sepete aktarılabilmektedir. Örneğin müşteriniz 3 ay önce bile yaptığı alışverişi görebilecek aynı ürünlerden yine sepete atıp alabilecek. Hatta bu kaydettiği listeyi mail olarak bile alabilecek.
Site içerisinde ürün durumları resmine tıklandığı takdirde html içeriği gösterilmesi sağlandı. Bu sayede herhangi bir tanıtım yapmışsanız veya kampanya yapıp o resme atama yapmışsanız açıklayıcı bilgileri görebilirsiniz. Örneğin Ayakkabı ->Bayan ayakkabı -> İnce topuklu ayakkabı tıklandı ve siz öncesinde bir kampanya yaptınız, ürünün üzerinde bulunan buton tıklandığında hızlı ve kolay bir şekilde, o ayakkabıya ait herhangi bir kampanya veya tanıtım varsa, açılan küçük pencerede bilgi verebileceksiniz.
Müşterilerinizin hızlı ve pratik bir biçimde ürünler hakkında bilgi alıp, aradıklarını kolayca bulabilmeleri için ürün listelerinde kullanabileceğiniz “Ürün hızlı göster” linkleri yapıldı. Bu link ile ürünün detaylı bilgileri sitenin sağ, sol, üst, alt bölümlerinden arındırılmış bir şekilde ön diyalog penceresiyle gösterilmesi yapıldı.

2003 yılından bu yana e-ticaret sektörüne liderlik etmekten gurur duyuyoruz.