NEBİM WİNNER ve V3 ENTEGRASYONU

NEBİM WİNNER ve V3 ENTEGRASYONU

NEBİM V3 ve Winner entegrasyonları ile e-ticaret sitenizi çok daha kolay yönetebilirsiniz.
nebim-logo

NEBİM WİNNER ve V3 ENTEGRASYONU

NEBİM WİNNER ENTEGRASYONU

Firmalarda finans, muhasebe, üretim, tedarik, stok, sipariş, depo, müşteri ilişkileri yönetimi, mağazacılık, iş zekası ve kurumsal performans yönetimi gibi süreçlerinde yüksek verimlilik ve karlılık sağlayan ERP yazılımıdır. Nebim Winner kapsamında bütün stok, fiyat ve ürün bilgileri e ticaret sitesine aktarılır. Anlık bir şekilde güncellenir. Onayladığınız siparişler Nebim Winner programına cariler ile birlikte aktarılır. Ardından cari ekstre gösterilir ve gelen siparişler için cari hesap açılır. Son olarak sipariş yazılır ve tahsilat kaydı atılır.

– Entegre iş süreçleri ile hız ve çeviklik ile bir departmandan toplanan bilginin, diğer tüm birimlere doğru ve hızlı akışı gerçekleştirilmektedir.

– Hızlı uyarlama ve kolay kullanımı ile,  kullanıcı eğitimleri çok kısa sürede tamamlanarak, yeni insan kaynağının yazılımı etkin kullanmaya başlaması mümkün olmaktadır.

– Sektörel bilgi birikimi, yüksek verim ve karlılık ile piyasa ihtiyaçları hızlı şekilde belirlenerek Nebim Winner uygulamaları sürekli olarak gelişmektedir.

NEBİM V3 Entegrasyonu

Nebim V3 genel yapısı ve işleyişi, ön muhasebe işlemleri, genel muhasebe işlemleri, entegrasyon işlemleri, yedekleme ve veri aktarımı işlemleridir. Nebim V3 kapsamında bütün stok, fiyat ve ürün bilgileri e ticaret sitesine aktarılır. Anlık bir şekilde güncellenir. Onayladığınız siparişler Nebim V3 programına cariler ile birlikte aktarılır. Ardından cari ekstre gösterilir ve gelen siparişler için cari hesap açılır. Son olarak sipariş yazılır ve tahsilat kaydı atılır.

İşletmelerin ön muhasebe ve genel muhasebe işlemlerini NEBİM V3 muhasebe programında hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilme bilgi ve becerisinin kazandırıldığı bir eğitim programıdır. Programı tamamlayanlar için finans, muhasebe ve dış ticaret gibi ticari faaliyeti olan her türdeki kurum/kuruluşlar, mali müşavirlik, yeminli mali müşavirlikler, şirket ve işletmelerin muhasebe birimleri vb. yerlerde çalışma imkanı sunulur.