ProjeSoft - iWallet Entegrasyonu

ProjeSoft – iWallet Entegrasyonu

E-ticaret her geçen gün büyürken tüketicilerin talepleri de artıyor. E-ticareti sadece ucuz ürün satın alma yöntemi değil, genel anlamda daha rahat, kolay ve pratik bir alışveriş süreci olması nedeniyle tercih eden kullanıcılar arttıkça, müşterilerinizin bu kolaylıkları sağlayacak çeşitli ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor olmanız gerekiyor.

İşte ProjeSoft bu nedenle sizi her geçen gün genişleyen entegrasyon seçenekleri ile destekliyor. Bu bağlamda sizlere ProjeSoft’un iWallet entegrasyonunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

ProjeSoft ve iWallet Hediye Kart Entegrasyonu

Türkiye’nin dört bir yanında oldukça yaygın bir şekilde kullanılan iWallet kartlarını artık siz de müşterilerinize bir ödeme seçeneği olarak sunabilirsiniz. Bu sayede kendi sahip oldukları veya çalıştıkları kurumlar tarafından verilmiş olan kartlarının bakiyelerini sizin e-ticaret sitenizde harcayabilirler.

Özel veya kamu kurumları tarafından yaygın bir şekilde kullanılan iWallet kurumlar için çalışanlarına aidiyet, sadakat ve esnek ödüllendirme imkanları sağlarken, tüketiciler için de pratik bir alışveriş yöntemi olarak tercih ediliyor.

Hali hazırda Türkiye’nin farklı noktalarındaki pek çok zincir market ve mağazada kullanılan iWallet, entegrasyon sayesinde artık ProjeSoft altyapısını kullanan e-ticaret siteleri tarafından da bir ödeme çözümü olarak sunulabilecek.

iWallet Nasıl Kullanılır?

ProjeSoft altyapısına sahip e-ticaret siteniz ile ödeme seçenekleri arasında iWallet’ı belirledikten sonra müşterileriniz için iWallet’ı kullanmaları son derece kolay. Tek yapmaları gereken e-ticaret sitenizde alışverişlerini gerçekleştirip, tercih ettikleri ürünleri sepetlerine ekledikten sonra ödeme adıma gelince, ödeme yöntemi olarak iWallet’ı seçmek.

Kart bilgilerini girdikten sonra, güvenlik adımı olarak sistem kullanıcılara otomatik olarak bir SMS doğrulama mesajı gönderecek ve kullanıcılar kendilerine gelen kodu sitenize girdikten sonra alışverişlerini kolay bir şekilde tamamlamış olacaklar.

iWallet Hediye Kartları Hangi Sektör ve Markalarda Geçerlidir?

Piyasada farklı kartlar var, bunların bazıları sadece özel amaçlar veya özel sektörlerde harcamak için geçerli. iWallet kendi kullanıcılarına bu anlamda zengin seçenekler sunuyor. Bu seçenekler arasında giyim, teknoloji, market, kırtasiye gibi sektörler bulunmasının yanı sıra e-ticaret de özel olarak ödeme yapılabilecek bir kanal olarak tanımlanıyor.

iWallet Hediye Kartları Hangi Sektör ve Markalarda Geçerlidir?

Bu bağlamda iWallet tüketicileri e-ticaret sitenizden, online olarak satışında yasal engel olmayan tüm ürünleri satın alma imkanları olduğunu söylemek mümkün. Siz de ProjeSoft e-ticaret altyapısına sahip siteniz ile entegrasyonunu gerçekleştirip kullanmaya başladığınız andan itibaren on binlerce iWallet kart sahibi tüketiciye kullanabilecekleri yeni bir alışveriş seçeneği sunmuş olacaksınız.

iWallet’ın Avantajları Neler?

Peki iWallet neden tercihe diliyor? Ağırlıklı olarak kamu ve özel sektör tarafından kurumsal olarak tercih edilen iWallet’ın en önemli özelliklerinin başında sağladığı vergi avantajı geliyor. SGK prim muafiyeti sağlayan ayni yardımlar ile kurumlar normalde muhasebeleştirmesi zor olan harcamaları kolay bir şekilde gider olarak tanımlayabiliyorlar.

Bunun yanı sıra özellikle çok çalışanı olan kurumlarda tüm bu ayni yardım, ödül ve benzeri ödemeleri takip etmeyi kolaylaştıran alt yapısı kurumlar için cazip diğer bir özellik.

Tüketiciler içinse kolay bir ödeme seçeneği olmanın yanı sıra, anlaşmalı kurumlarda özel indirimler ek bir avantaj sağlıyor. Ayrıca iWallet sadece kurumlar tarafından değil, bireysel olarak da kullanabiliyor. Hediye ve benzeri amaçlar için kullanıcılar kendileri veya sevdiklerine iWallet hediye kartı temin edebiliyorlar.

E-ticaret Sitemde iWallet’ı Nasıl Kullanılırım?

Eğer ProjeSoft müşterisiyseniz iWallet’ı e-ticaret sitenize entegre ederek on binlerce kullanıcıya alternatif bir ödeme sistemi sunmak için teknik bir çalışma yapmanıza gerek yok. Bu çalışmayı ProjeSoft sizin yerinize yaparak entegrasyonu sağladı zaten.

Ama eğer hala ProjeSoft müşterisi değilseniz şimdi hemen demo paketiniz için başvurun ve e-ticaret işini kolaylıkla büyüten mutlu Projesoft kullanıcılar arasında yerinizi alın…