E-ihracat İçin Dil Modülü

E-ticaret altyapınızı e-ihracat için dil modülü ile destekleyin

Dil modülü ile e-ticaret sitenizi istediğiniz dilde yayına alabilirsiniz. Multi language desteği ile birden fazla dili destekliyoruz.

ikonlar-14

İnternet kullanımı son 10 yılda hızla yaygınlaşması ile birlikte tüm dünyada online alışveriş oranları hızlı bir büyüme göstermektedir. Lojistik sektörünün de işleri konsolide etmesi ve teknolojiyi de daha yaygın kullanmaya başlamaları ile beraber çok daha kısa sürede dünyadaki birçok noktaya teslimat yapma imkanları artmıştır. Bu teknolojik gelişmeler Lokal Satıcıların bile dünyanın birçok noktasına satış yapmasına olanak sağlamaktadır.

Sadece bulundukları ülkede değil tüm dünyada ürün satma fırsatı yakalayan E-Ticaret sitesi sahiplerinin ciroları da buna paralel olarak hızla artmaktadır. Yurt dışında satış yapmanın en büyük şartlarından birisi sitenizin yabancı dili desteklemesidir. Bu işlemde önemli olan sadece İngilizce Almanca gibi Latin Alfabesini desteklemesi değil, aynı zamanda Rusça gibi Kiril alfabesi ve Arapça harfleri de desteklemesi gerekiyor.

Projesoft olarak müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını en iyi bilen ve en yakından takip eden firmayız. Burada amacımız müşterilerimizin cirolarını en az maliyet ile artırmak. Bu yüzden tüm geliştirmelerimizi Multi language olarak gerçekleştiriyor ve sadece latin değil Kiril ve Arap harflerini de destekliyoruz.